top of page
Search

Refrižeratoru apkopes padomi.

Updated: Oct 27, 2021

Visā brauciena laikā, dažreiz desmitiem stundu garumā, vienīgais, kas uztur gaļas, zāles, augļus, ziedus vai citus produktus vēsus, ir piekabē esošā saldēšanas iekārta. Ja jūsu transportlīdzeklis sabojājas vai piekabes korpuss jebkurā brīdī tiek bojāts, aizsargbarjera starp vidi un kravas automašīnas regulējamo salonu nav efektīva.


Lai gan jūs un jūsu refrižeratoru vadītāji nevar novērst visas problēmas, ir daži pasākumi, ko varat veikt, lai samazinātu mehāniskās problēmas, kas apdraud jūsu sūtījumus. Lai palīdzētu, šeit ir daži refrižeratoru kravas automašīnu apkopes padomi, kas veicina jūsu autoparka holistisko funkciju.


Vispirms pēc katras sūtīšanas iztīriet refrižeratora piekabi, lai saglabātu sterilu vidi.


Pārbaudiet jūsu transportlīdzekļa šļūtenesno augšas līdz apakšai, lai jūs varētu konstatēt jebkādu nolietošanos, pirms rodas pilnīga kļūme.


Ja jums ir radusies problēma ar kondensatoru, var noteikt, kuras spoles vai caurules nedarbojas, un tās salabot. Kad kondensators ir salabots vai novērsta problēma, tas var turpināt darboties kā siltuma apmaiņas punkts jūsu sistēmā.


Regulāri pārbaudiet gaisa cauruli. Šis elements ir viegli salaužams, ņemot vērā tā tuvumu jūsu kravām. Kad strādnieki pārvieto produktu iekšpusē, viņi riskē saplēst tā relatīvi jutīgo materiālu. Jūsu gaisa tekne ir atbildīga par vēsa gaisa izplatīšanu visās kravas automašīnas zonās, un visi bojātie punkti padara dzesēšanu neregulāru. Sliktākajā gadījumā jūs netīšām ievērojami atdzesēsiet augšējo izstrādājumu, savukārt apakšējie un aizmugurējie priekšmeti transportēšanas laikā sasils. Profesionāla pārbaude novērtē, vai jūsu gaisa tekne darbojas pareizi, un palīdz novērst visas problēmas, pirms pazaudējat produktu.

39 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page