top of page
About Us Page reftrans.eu

PAR MUMS

Jūsu vīzija, mūsu nākotne.

Truck%20and%20Warehouse_edited.jpg

SIA “REFTRANS” uzkrātā 7 gadu pieredze saldēšanas iekārtu jomā paver plašas iespējas risinājumu izvēlē un realizācijā pēc Jūsu vajadzībām.

Projektēšana, montāža, uzstādīšana un apkalpošana, mūsdienu tendenču etalons un individuāla pieeja katram klientam.

Latvijā bāzēts uzņēmums "REFTRANS" piedāvā plašu pakalpojumu klāstu auto kondicionēšanas sistēmas un auto refrižeratoru saldēšanas sistēmu jomā.

Plašs pakalpojumu spektrs, profesionāla pieeja projektu īstenošanai, augstas kvalitātes aprīkojums - sadarbības iespējas ar lieliem uzņēmumiem un tirgotājiem:

  • Tehniskie aprēķini piemērotai aprīkojumu izvēlei, ievērojot pasūtītāja vajadzības;.

  • Auto Refrižeratoru un  saldēšanas iekārtu montāža, remonts un apkalpošana.

  • Saldēšanas transports: vienību konsultēšana, projektēšana, uzstādīšana, remonts un apkalpošana.

   Izdevīga cena. Izmaksu optimizācija, ilgtermiņa līgumi ar īpašiem noteikumiem ar specializētu iekārtu ražotājiem un izplatītājiem, pārredzama cenu noteikšana ļauj mums katram klientam piedāvāt labākos sadarbības nosacījumus. Precizitāte projekta īstenošanā - projektēšana un montāža tiek veikta atbilstoši klienta prasībām un vēlmēm.Individuāla aprīkojuma izvēle - mēs ņemam vērā biznesa specifiku un klienta vajadzības, tādējādi nodrošinot saldēšanas iekārtu nepārtrauktu darbību vairākus gadus, tostarp ekstremālos klimatiskajos apstākļos. 

   Augsti kvalificēts personāls - uzņēmumā strādā pieredzējuši speciālisti, kuri zina visas mūsdienu dzesēšanas sistēmu tehniskās nianses un specifiku. Sākotnējā posmā un līdz darba pabeigšanai konsultēsim novatorisku tehnoloģiju izmantošanu, augstas kvalitātes uzticamu aprīkojumu, saldēšanas iekārtu apkopi un pēc garantijas apkopi - mēs palīdzēsim jums efektīvi un efektīvi atrisināt uzglabāšanas, transportēšanas, produktu dzesēšana un sasaldēšana.

 

Zvaniet mums - mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem un piedāvāsim izdevīgus sadarbības nosacījumus.

+371 23222922

info@reftrans.eu

cvetnoje%25252520logo-web_edited_edited_edited_edited.png
bottom of page